Blog > Komentarze do wpisu
Ku przyszłości lepszej niż teraźniejszość

Gdy słuchałam tego filmu - dla zodiakalnej ryby, oraz tego po polsku na początku września, dla zodiakalnej ryby

którą jestem..

nie zrozumiałam tego do końca.

Dopiero teraz widzę co wszechświat chciał mi przekazać. Teraz rozumiem bardziej, gdy zadziały się różne trudne sprawy.

Faktycznie skończył się okres intensywnego robienia filmów na youtube, skonczył się też okres wakacji i trochę chaosu rodzinnego, i sprzątaniowego. Poświęciłam połowę wakacji na zrobienie całkiem charytatywnie cyklu o współuzależnieniu, o edukacji alternatywnej, oraz na tłumaczenie filmu angielskiego o permakulturze.

W efekcie moja obecnośc online jest bardzo spójna. Zrobiłam kilka prezentacji. Myślę, że wszystko jest jasne i spójne. To czym się interesuje, to kim jestem, to co robię. Do jakiej współpracy zapraszam. Nie umiem przełożyć tego na ogromne zainteresowanie.

nie , nadal nie wiem, i nigdy nie wiedziałam jak sprawić by mieć dużo czytelników. Zapewne musiałabym pisać krócej, treściwiej, mniej filozoficznie, i robić dużo dużo zdjęć chwytliwych oraz bardzo dbać o wizerunkowość i grafikę kanału. I tak grafikę bardzo poprawiłam, ale już zostawiam.

To przesłanie dla współuzaleznionych kobiet jest cenne. Ja to wiem. Ale jak ktoś do tego dotrze, to ja nie wiem.

I to właśnie mówiły karty Tarota w wakakacje  - ciężka charytatywna harówka, ale i satysfakcjonująca.  I dużo problemów finansowych.

A teraz? Nowy etap, zachowywanie integralności, nowe zasady finansowe, i nowy początek stawiania na nogi biznesu z nowymi zasadami i ...

żal, ból, rozterki bo.. ludzie na których liczyłam , którym dałam najwięcej - pracy, zniżek,  własnie oni odchodzą..

Co to mówi? Nie warto obniżać cen, to się bardzo bardzo ściśle wiąże z moim życiem i stanem materialnym mojej rodziny, oraz z moją samooceną i szacunkiem do siebie, oraz szacu nkiem innych do mnie..

Właśnie to mówiły karty -- trzymać się tego co mam, co wypracowałam, bo to jest cenne. I powoli iść do przodu, ku słońcu. W końcu ułożyłam sobie tę trasę drogę z kamyczków, i teraz idę , ku słońcu ... ku przyszłosci lepszej niż teraxniejszość

 

niedziela, 17 września 2017, uparcieiskrycie
TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu: